KHB’de Yeni Kadro NİHAYET Oluştu!

Sağlık Bakanlığı tarafından Adıyaman Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine atanan Uzman Dr. Erdoğan Öz göreve başladı. Öz ile birlikte çalışacak ekip de belirlendi.

Adıyaman’da uzun süredir tartışma konusu olan Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği görevi ve beraberinde çalışacak kadro nihayet belirlendi. İsmi daha önce Kamu Hastaneler birliği Genel Sekreterliği için açıklanan Uzm. Dr. Erdoğan Öz, beraberinde KHB İdari İşler Başkanı Hüseyin Şen, Mali İşler Başkanı İbrahim Halil Kaya ile birlikte görevine başlayarak, kurum çalışanlarıyla tanıştı.

Kurumda bulunan personelle tek tek sohbet eden Erdoğan Öz, ekip olarak sağlıktaki kalite çıtasını yükseltmenin gayretinde olacaklarını söyledi. Öz yaptığı açıklamada, “Geçmişte birlikte çalıştığımız arkadaşlarla birlikte sağlığı daha ileriye götürmek istiyoruz. Hizmet etmek istiyoruz. Biz yeni yapacağımız projelerle arkadaşlarımızın daha önceki projelerine katkı sağlamak istiyoruz. Türkiye’ye örnek olmaya çalışacağız. Gece gündüz demeden çalışmak istiyoruz. Eski arkadaşlarımızla birlikte beraber yürüyeceğiz. Bizim hizmet ettiğimiz kesim insandır. O sebeple yaptığımız hizmetlerde insanların duasını almak isteriz. Birlikte çalışıp sağlığı daha iyi yerlere getirmeyi planlıyoruz” dedi.

Erdoğan Öz’ün alt kademesindeki yöneticiler ise şu isimlerden oluşuyor:

Tıbbı Hizmetler Daire Başkanı Süleyman Kılınç,

İdari İşler Daire Başkanı Hüseyin Şen,

Mali İşler Daire Başkanı İbrahim Halil Kaya,

Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Fatih Doğan,

Başhekim Yardımcıları Ali Kaplan, İbrahim Tunç, Cahit Gökalp, Hacı Halil Şaşmaz, Mahmut Aslan,

Hastanenin İdari ve Mali İşler Müdürü Osman Aydın,

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Rukiye Bozan,

Sağlık Otelcili Müdürü Esengül Yıldırım.

Adıyaman’da BUGÜN Gazetesi

BAŞA DÖN